İPYD Nedir ?

Proje yöneticiliğinin tüm disiplinlerde bir meslek olarak kabul görmesini sağlamak, proje yönetiminin teori ve uygulamalarını geliştirmek ve yaygınlaştırmak, proje yönetiminde profesyonelliği ve kaliteyi teşvik etmek, etik kuralların, mesleki standartların ve akreditasyon koşullarının geliştirilmesini ve korunmasını sağlamak olarak belirlediği amacıyla İstanbul Proje Yönetim Derneği 1997 yılından bu yana faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Dinamikler Nedir ?

"Proje yöneticilerini ve proje yönetimi konusuna ilgi duyanları bir araya getirerek karşılıklı bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunmak ve kendi alanlarında başarılı olmuş projelere yer vermek amacı ile her sene İstanbul Proje Yönetim Derneği (IPYD, www.ipyd.org) tarafından Dinamikler Proje Yönetim Kongresi düzenlenmektedir.

Türkiye'nin ilk ve en büyük proje yönetim kongresi olma özelliğine sahip "Dinamikler 2018 / 19. Uluslararası Proje Yönetim Kongresi", 12-13 Nisan 2018' de ve 14 Nisan 2018' de de "2.Dinamik İnşaat Yönetimi Zirvesi" Kozyatağı Hilton Otel'de gerçekleştirilecektir.

Yurtiçi ve yurtdışından telekomünikasyon, inşaat ve taahhüt, bilişim, finans, sağlık, kamu, bilim dünyası ve sivil toplum kuruluşları olmak üzere farklı sektörlerden katılımcılara iletişim ortamı sunulması amaçlanmaktadır.

Teknoloji hızla gelişiyor ve biz içinde bulunduğumuz sektörde ayakta kalabilmek için bu hıza ayak uydurmak zorundayız. Gelişimin bize sunduğu nimetlerin farkında olmalı ve bunları doğru kullanabilmeliyiz.

Müşterilerimize hizmet etmede rakiplerimiz ile yarışmalı ve potansiyel müşterilerimize kullanabileceğimiz tüm kanallar ile ulaşmalıyız. Çok işimiz var ancak zamanımiz ve kaynağımız kısıtlı. Dünyadaki değişim ile birlikte küresel ekonomik krizi takip etmeli ve gerektiğinde tedbir almalıyız.

İstanbul Proje Yönetim Derneği sizi farklı sektörlerden ülkemizin öncü kuruluşlarının katılımcılarının da yer aldığı  Dinamikler 2018 Kongresine davet ediyor. Her yıl düzenlenen ve proje yöneticileri tarafından öncelikli olarak tercih edilen bu kongrede gelin kendinizi ve şirketinizi tanıtın. Sosyal ağlar ve diğer pazarlama kanalları ile ulaşmaya çalıştığınız kişiler ile doğrudan temas kurun.

Sponsorumuz olun, kongremizde sizin de standınız olsun. Gerek web sitemizde gerekse de basın bültenlerimizde kongremiz için yapacağımız tüm duyurularda size de yer verelim. Yazılı ve görsel basında yer almanız için birlikte çalışalım.

Yerli ve yabancı misafirlerimize proje yönetimi konusundaki başarılarınızı anlatın. Tecrübelerinizden istifade etmek isteyen profesyonellere destek olun.

Markalaşma sürecini çoktan tamamlamış uluslararası proje yönetimi kongremize katılın. Katılımınız ile bilgi birikiminizi arttırın. Mesleki ilişkilerinizi işbirliğine dönüştürün. Daha verimli ve daha etkin olmanın yollarını anlatan başarı hikayeleri, projelerinizde size de yol gösterici olacaktır.

Dinamikler 2017 kongresine ait kareler için tıklayınız.

PROJE EKİBİ

İlke Göktürk BOZKURT
İlke Göktürk BOZKURT

İlke Göktürk BOZKURT

18. Dönem 2016-2018 Yönetim Kurulu Başkanı

2000 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden Lisans, Yapı İşletmesi Anabilim Dalı Yüksek Lisans derecesini alarak “İnşaat Yönetimi” konusunda uzmanlaştı. PMI (Project Management Institue) Metedolojisi ile “Proje Yönetimi” konusunda derinleşti. İkinci Lisans olarak “İşletme” okuyup, finans ve yönetim konularını bilgisine katarak Yönetime bütünsel bir bakış sağladı. Yönetimde “İnsan Faktörü”nün farkındalığı ile Adler International Europe Koçluk eğitimi alarak “Profesyonel Koç” oldu. İnovasyon, Yaratıcı Düşünme Teknikleri, Değişim Yönetimi, Dijital Dönüşüm konularında aldığı bir seri eğitimin ardından kariyerini “İnovasyon ve Değişim Liderliği” alanına taşımıştır.

18 yıllık profesyonel iş hayatında Acıbadem Grubu ve STFA Grubu gibi büyük ve öncü şirketler bünyesinde şirketin bütün olarak gelişmesinde, Müdürlük ve Direktörlük pozisyonlarında yeniliklerin takip edilip öğrenilip uygulanmasında rol almıştır. Acıbadem Proje Yönetiminde Proje Yönetim Ofisi, Bilgi Teknolojileri ve Yönetim Sistemleri grubunun başında; STFA İnşaatta Kurumsal İnovasyon Yönetimi, Risk Yönetimi ve Stratejik Yönetişim gruplarının başında çalışmaları yürütmüştür.

2005 yılından bu yana bir çok Üniversite ve Sürekli Eğitim Merkezlerinde Proje Yönetimi, Maliyet Yönetimi, Yatırım fizibilitesi, İnovasyon, Yönetimde İnsan ve Liderlik konularında eğitimler ve seminerler vermiştir.

Sivil Toplum Kuruluşlarında Yönetim Kurulu Başkanlığı (www.ipyd.org), Denetleme Kurulu üyeliği, Kurucu Üyelik, Proje Yöneticiliği, Gönüllü Koç olarak Sosyal Sorumluluk işlerinde yeralmıştır.

İnovasyon ve Değişim Platformu, I4Human ve Coachathlon Kurucu ve Kurucu ortak olarak yeraldığı girişimleridir. 2014 yılından bu yana şirketlerin Stratejik planlarının yapılması, İş modellerinin tasarlanması, Büyüme ve yenileşim yol haritalarının oluşturulması, Takımların ve Kültürün Çevik Dönüştürülmesi, Dijital Dönüşüm yol haritasının hazırlanması konularında İşletme Koçluğu yapmakta ve Agile Koç olarak çalışmaktadır. Şirket üst yönetimi ve Şirket sahiplerine Yönetici Koçluğu yapmaktadır. Firmaların DNA’sına İnovasyon’u eklemek için İnovasyon danışmanı, eğitmeni ve koçu olarak hizmet vermektedir. 

İlke Göktürk BOZKURT

18. Dönem 2016-2018 Yönetim Kurulu Başkanı
Öner HELVA
Öner HELVA

Öner HELVAYAPIKREDİ

PROJE YÖNETİCİSİ

1983 yılı Bilecik doğumlu olan Öner Helva, lise eğitimini 2001 yılında Samsun Cumhuriyet Süper Lisesi’nde tamamlamış, 2007 yılında da Eskişehir Anadolu Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun olmuştur.

İş yaşamına 2008 yılında Şekerbank A.Ş.’ de Ödeme Sistemleri ekibinde analist olarak başlayan Öner Helva, 2011 yılına kadar Bireysel ve Ticari Kredi Kartları projelerinde de yer almıştır. 2011-2012 yılları arasında Mirsis Bilgi Teknolojileri firmasında Yapı Kredi projelerinde Analist lead olarak çalışmış ve 2012-2017 yılları arasında da Yapı Kredi Bankası’ nda Proje Analisti olarak görev almıştır. Kariyerine aynı çatı altında Proje Yöneticisi olarak devam etmektedir.

2017 Dinamikler kongresinde de Web Sitesi ekip liderliği görevini yürütmüştür.

Öner HELVA

PROJE YÖNETİCİSİ
Emrah SAĞLAM
Emrah SAĞLAM

Emrah SAĞLAMYAPI KREDİ

PROJE YÖNETİCİ YARDIMCISI

Emrah Sağlam, 1992 yılında Amasya'da doğdu. 2010 yılında Ankara Süleyman Demirel Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine başladı. Öğrenim süresinde üniversite bünyesindeki Kalite ve Verimlilik kulübünün etkinliklerinde proje takımında yer aldı.  14. Dinamikler kongresinde katılımcı olarak yer aldıktan sonra 15. Kongrenin proje ekibine dahil olmuştur. Üniversite hayatı boyunca uzun dönem part time Trendyol ve THY İkram Hizmetleri A.Ş’ de çalıştı. 2016 Temmuz ayında mezun olduktan sonra  Yapıkredi Bankası’nda İş Analisti olarak çalışmaya başladı.

Emrah SAĞLAM

PROJE YÖNETİCİ YARDIMCISI
Behice Gül Torun ÖZTÜRK
Behice Gül Torun ÖZTÜRK

Behice Gül Torun ÖZTÜRKTurkcell

17. Dönem 2014-2016 Yönetim Kurulu Başkanı

Behice Torun, 1989 Kadıköy Anadolu Lisesi, 1994 ve 1997 Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Lisans ve Y.Lisans derecelerini aldı. Eczacıbaşı Baxter’de malzeme planlama uzmanı olarak başlayan iş yaşantısı, 1997’den beri Turkcell İletişim Hiz. A.Ş.’de, CRM, İş Zekası, Ücretlendirme ve Faturalama, Kampanya ve Katma Değerli Servisler konularındaki yazılım geliştirme projelerinde, analist, proje&program yöneticisi, takım ve birim yöneticisi olarak devam ediyor. Torun’un uzmanlık alanları içinde analiz, dokümantasyon, proje ve risk yönetimi, değişim ve süreç yönetimi, tedarikçi ve sözleşme yönetimi, kalite ve proje yönetim ofisi süreçleri yer almaktadır. Mart 2000’de PMI, PMP Sertifikasını almıştır. Temmuz 2012’de IPYD üyesi ve 2014-2016 arasında 17. Dönem IPYD Yönetim Kurulu Başkanı olmuştur. Halen İPYD Yönetim Kurulu Üyesi olarak gönüllü çalışmalarına devam etmektedir. 2016 yılından beri ICF onaylı ACSTH (Approved Coach Specific Training Hours) ve CBC (Cognitive Behavioral Coach) Sertifikasyonlarına ve 2017 yılından beri PSM1 (Professional Scrum Master) sertifikasına sahiptir.

Behice Gül Torun ÖZTÜRK

17. Dönem 2014-2016 Yönetim Kurulu Başkanı
Cenk Tolga ÇIĞGIN
Cenk Tolga ÇIĞGIN

Cenk Tolga ÇIĞGINABB

16. Dönem 2012-2014 Yönetim Kurulu Başkanı

2008 yılından beri İPYD – İstanbul Proje Yönetim Derneği üyesi olan Cenk Tolga Çığgın, bu Sivil Toplum Kuruluşunda farklı projelerde gönüllü olarak yer almasının yanısıra, Dinamikler 2010 kongresinde Proje Ekip Üyesi, Dinamikler 2011 kongresinde Proje Yöneticisi Yardımcısı ve Dinamikler 2012 kongresinde Proje Yöneticisi olarak görev almıştır. Mayıs 2011’den beri derneğin yönetim kurulu üyesidir. 2012 – 2014 yılları arasında derneğin yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmüştür. Ayrıca Mayıs 2014’den beri derneğin danışma kurulu üyesidir.

Kariyerine 1998 yılında Proje Mühendisi olarak başlamıştır. 2001 – 2007 yılları arasında başta enerji üretim, petrokimya ve demir – çelik sektörlerinde faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşları olmak üzere çeşitli endüstriyel tesislerin modernizasyon projelerinde Proje Koordinatörü ve Proje Yöneticisi olarak çalışmıştır. 2007 – 2010 yılları arasında TÜBİTAK destekli uluslararası Ar-Ge projelerinde Proje Yöneticisi olarak görev almıştır. Halen ABB Elektirk Sanayi A.Ş.’de Tasarım Müdürü olarak çalışmaktadır.

Makine Mühendisliği alanında Lisans ve Yüksek Lisans derecelerine sahiptir ve 1998 yılından beri TMMOB Makine Mühendisleri Odası üyesidir.

Cenk Tolga ÇIĞGIN

16. Dönem 2012-2014 Yönetim Kurulu Başkanı
Ahmet TAŞPINAR
Ahmet TAŞPINAR

Ahmet TAŞPINARMacDonald-Bedford, LLC

12. Dönem 2008-2009 Yönetim Kurulu Başkanı

Ahmet N. Taşpınar 1993 yılından beri ABD, Meksika ve Türkiye'de; enerji, bilgi teknolojileri, iletişim, ulaştırma ve inşaat sektörlerine proje yonetimi ile ilgili eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. 40 yılı aşkın bir süre proje yönetimi, MIS, mühendislik ve genel yönetim tecrübesi olan Taşpınar; Mobil Oil, IBM, Raytheon Engineers, ARAMCO, British Petroleum, AT&T ve son olarak emekli olduğu Pacific Gas & Electric gibi büyük şirketlerin kadrolarında uzman ve yönetici olarak görev almıştır. İPYD'nin kurucularından olan Ahmet Taşpınar, 2008-2009 yıllarında İPYD YK Başkanlığı ve çeşitli "DİNAMİKLER" ekiplerinde gönüllü olarak görev yapmıştır.

Ahmet TAŞPINAR

12. Dönem 2008-2009 Yönetim Kurulu Başkanı
Demet DEMİRER
Demet DEMİRER

Demet DEMİRER

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ PROJE LİDERİ

Yaşam amacını, İyiye güzele doğru değişimin içinde etkin rol almak ve sürekli öğrenmek ve gelişmek olarak tanımlayan Demet Demirer,PMP, İTÜ’de Mimarlık Lisans ve Yüksek Lisans eğitiminin ardından 20 yılı aşkın süre inşaat sektöründe yöneticilik görevi üstlendi, yenilikçi ve dijital dönüşüm projelerine liderlik etti ve proje yönetim danışmanlığı yaptı.   2015 yılından beri, kurduğu “DEĞİŞİM MİMARI - İnovatif Yönetim Danışmanlığı” markası ile tekno girişimlere, KOBİ’lere ve büyük ölçekli firmalara çözüm ve insan odaklı olarak yeni ve rekabetçi fikirler geliştirip hayata geçirme konusunda mentorluk/ danışmanlık/ eğitmenlik yapmaktadır.

İşletmelerde sürdürülebilir başarı için; “Değişken Dünyada İş Geliştirme” ve “Değişken Dünyada Proje Yönetimi” konularında sektör ve ölçek bağımsız olarak çalışmaktadır.  Yenilikçi ve rekabetçi İş Modeli geliştirilmesi konusunda uzmanlaşmıştır.

İPYD Bünyesinde “İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÇEVİK DÖNÜŞÜM” hareketini başlatmıştır.  İPYD’nin yanı sıra TUGİM Tüm Girişimci ve İş Mentörleri Derneği üyesidir.  Profesyonel Koç ve İş Mentörü’dür. Sosyoloji lisans öğrencisidir.

Kayserili, İngilizce biliyor ve bir çocuk annesi.

Demet DEMİRER

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ PROJE LİDERİ
Nurbanu TÜRGEN
Nurbanu TÜRGEN

Nurbanu TÜRGEN

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ

Lise eğitimini Çanakkale Fen Lisesi’nde tamamladıktan sonra, İTÜ Geomatik Mühendisliği bölümünden lisans derecesi almıştır. İTÜ Gayrimenkul Geliştirme yüksek lisans bölümünden “Gayrimenkul Geliştirme Süreçlerinde Bütünleşik Yatırım Yönetimi” başlıklı master teziyle mezun olmuştur. Araştırmasında gayrimenkul geliştirme süreçlerini başından sonuna kadar PMI Metodolojisi ile incelemiştir. 2014 Proje Yönetim Zirvesi’nde, bu çalışmadan yayınladığı makaleyi  sunmuştur. 2011 yılından beri gayrimenkul sektöründe çalışmaktadır. İş yaşamına Proje Yönetim A.Ş’de gayrimenkul geliştirme uzman yardımcısı olarak başlamış, Arkitera Mimarlık Merkezi’nde yarı zamanlı editörlük yapmıştır. Turyap Genel Müdürlük’te proje koordinatörü ve Epos Gayrimenkul’de gayrimenkul geliştirme uzmanı pozisyonlarında çalışmıştır. Balıkesir Toplu Konut A.Ş.’de kentsel dönüşüm ve satış müdürü olarak görev almıştır. ULI Türkiye Genç Liderler eşbaşkanlığı yapmıştır. SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanıdır.

Nurbanu TÜRGEN

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ
Mehmet Akif AMASYALI
Mehmet Akif AMASYALI

Mehmet Akif AMASYALI

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ

Mehmet Akif Amasyalı, 1995 yılında Çorum'da doğdu, Lise hayatına Çorum Anadolu Lisesinde başlayarak, Çorum Özel Pınar Kolejinden mezun oldu .Beykent Üniversitesi İnşaat Mühendisliği son sınıf öğrencisi ,Beykent Üniversitesinde 2016-2017 de Gençlik Projeleri kulübüne başkanlık yaptı ,Beykent Üniversitesi Öğrenci Konseyinde Öğrenci Dekanlığı Sorumlusu, NLP ve İnsan Kaynakları konusunda çeşitli uzmanlıklara sahip.

Mehmet Akif AMASYALI

İNŞAAT YÖNETİM ZİRVESİ
Nuray ÇAĞLAR
Nuray ÇAĞLAR

Nuray ÇAĞLAR

TEKNİK PROGRAM EKİP LİDERİ

1988   Hacettepe Üniversitesi  Amerikan Kültürü ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu.

1989   İ.Ü İşletme Fakültesi, İşletme İktisadı Enstitüsü, Turizm İşletmeciliği İhtisas Programını bitirdi. Aynı sene, gerçek hayattaki ilk turizm deneyimine  Bodrum da küçük bir otelin işletmeciliği ile başladı. Ülkede turizm yapmanın mümkün olmadığı yıllarda aile şirketlerinde çalıştı.

1995-97  Istanbul’a gelen yolcu gemilerine hizmet veren bir seyahat acentasında operasyon şefi olarak çalıştı.

1997   Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından açılan 21. Dönem Profesyonel Turist Rehberliği kursunu kokartını aldı.

2005-09 Kadir Has Üniversitesi, Fen Bilimleri Enstitüsü, Kültür Varlıklarını Koruma Yüksek Lisans Programını, Osmaneli(Eski Lefke)  Kültür Varlıklarının Turizme Kazandırılması’ konulu yüksek lisans tezi ile bitirip ‘Uzman’ sıfatını aldı.

Bir merak sonucu Yüksek Lisns çalışması yıllarında  başladığı ¨ Osmanlıca ¨ derslerine, Osmanlıca konuşamıyormusun hala "?" diyenlere inat, bir kitap projesiyle taçlandırmak üzere devam ediyor. 19 yıldır çeşitli Yurt içi ve Yurt dışı turlarda serbest rehberlik ve tur liderliği yapıyor.

2016  Proje Yönetimi Eğitimini tamamlayarak IPYD bünyesinde organize edilen Dinamikler 2017 Proje Ekibine katıldı.

Nuray ÇAĞLAR

TEKNİK PROGRAM EKİP LİDERİ
Ece SAYGI
Ece SAYGI

Ece SAYGI

TEKNİK PROGRAM

Ece Saygı, 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Ayazağa Işık Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2017 yılında Koç Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 2010 yılından beri çoğunlukla işitme kaybı üzerine olmak üzere ulusal ve uluslararası sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak yer almakta olan Ece Saygı GE Renewable Energy’de çalışmaya başlamıştır. Proje yönetimine duyduğu ilgisinden dolayı 18. Kongrenin proje ekibine dahil olmuştur. 

Ece SAYGI

TEKNİK PROGRAM
Fatih ECE
Fatih ECE

Fatih ECEECE Grup İnşaat Proje Geliştirme ve Yönetimi A.Ş.

TEKNİK PROGRAM

Fatih ECE, 1982 yılında İstanbul’da doğdu. Lise Eğitimini İstanbul İnşaat Teknik Lisesinde tamamladıktan sonra, 2002 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Meslek Yüksek okulunda İnşaat bölümünde Ön Lisans eğitimini, 2008 yılında YTÜ’de İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini, 2010 yılında YTÜ Yapı İşleri Anabilim dalı İnşaat Yönetimi bölümünde Yüksek Lisans eğitimini tamamladı. Lise hayatından beri Çeşitli kulüp, dernek ve sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı ve halen yer almaya devam etmektedir. 2002’den beri çalışma hayatının içinde olan Fatih ECE; Lüx konut, Otel, İş merkezi vb. inşaat projelerinde Planlama Mühendisi, Teknik Ofis Şefi, Teknik Müdür, Proje Koordinatörü gibi çeşitli kademelerde bulunmuştur ve 2016 yılsonunda profesyonel çalışma hayatından ayrılmıştır. 2017 yılbaşında ECE Grup İnşaat Proje Geliştirme ve Yönetimi A.Ş. isimli firmanın kurucu ortağı olup İnşaat sektöründe yatırımcı ve ana müteahhit firmalara proje yönetimi konusunda Teknik, Hukuki ve Mali müşavirlik hizmetleri vermektedir. İnşaat Mühendisleri Odası, Young Guru Academi, Tüm Fütürüstler Derneği ve YTÜ Mezunlar Derneği Yönetim Kurulu üyesidir. 

Fatih ECE

TEKNİK PROGRAM
Betül YAVAŞOĞLU
Betül YAVAŞOĞLU

Betül YAVAŞOĞLUŞekerbank

TEKNİK PROGRAM

Betül Yavaşoğlu, 1984 yılında Söke’de doğdu. Lise eğitimini Söke Yabancı Dil Ağırlıklı Lisesi’nde tamamlamış olup 2007 yılında da Eskişehir Anadolu Üniversitesi İstatistik bölümünden mezun olmuştur. Lisans eğitimi sırasında aynı zamanda İktisat bölümünde yandal yapmış bulunmaktadır. İş yaşamına 2008 yılında Ankara’da istatistik uzmanı olarak başlamış, aynı zamanda Gazi Üniversitesi Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünde yüksek lisans yapmıştır. 9 yıllık kariyerine Söktaş AŞ.’de, Türkiye İstatistik Kurumu'nda ve Şekerbank A.Ş.’ de devam etmistir. 2014 yılından beri halen Şekerbank'ta Risk Yönetimi biriminde çalışmaktadır.

Betül YAVAŞOĞLU

TEKNİK PROGRAM
Zeynep TAŞPINAR
Zeynep TAŞPINAR

Zeynep TAŞPINAR

TEKNİK PROGRAM

15 senedir Oracle, PeopleSoft ve Autodesk gibi şirketlerde Teknik Yazar ve Egitim Gelistirme Uzmanı tecrübe kazanmıştır.  Halen San Fransisko’da, Pacific Gas & Electric şirketinde Egitim Stratejisti/Proje Yöneticisi olarak çalışmaktadır. IT projelerinde eğitim sorumlusudur.

1993 yılında Thunderbird Graduate School of International Management’dan MBA aldı. IPYD ve PMI üyesidir. PMP sertifikasını 2006 yılında aldı.

İlgi alanları arasında Çevik Proje Yonetimi bulunmaktadır.

Zeynep TAŞPINAR

TEKNİK PROGRAM
Emrah SANCAKTAR
Emrah SANCAKTAR

Emrah SANCAKTAR

TEKNİK PROGRAM

Şişli Yunus Emre Lisesi (İstanbul, 1997), Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği (2003) ve Northeastern Üniversitesi Proje Yönetimi (Boston, MA, 2012) yüksek lisans mezunudur. 2003 yılında inşaat mühendisi olarak çalışma hayatına başlayan Emrah Sancaktar, konut projelerinde saha mühendisliği ve kısım şefliği pozisyonlarında görev yapmıştır. 2013 yılından beri MESA MESKEN SAN. A. Ş. firmasının yürütmekte olduğu konut projelerinde Teknik Ofis mühendisi olarak proje bütçelerinin hazırlanması ve raporlanması, iş programı, ihale ve sözleşme süreçleri ile birlikte maliyet kontrol konularında çalışmalar yapmaktadır.

Emrah SANCAKTAR

TEKNİK PROGRAM
Nuray TOMBAŞ
Nuray TOMBAŞ

Nuray TOMBAŞ

TEKNİK PROGRAM

1992 doğumlu Nuray Tombaş, Edirne Anadolu Teknik Lisesi'ni (İnşaat Teknoloji) birincilikle tamamladıktan sonra 2012 yılında Gazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliğini kazanarak 2017 Haziran ayında mezun oldu. Öğrenim süresince üniversite bünyesinde İnşaat Topluluğu ilk kadın başkanlığını ve aynı dönemde Gazi Genç Yeşilay ve İMO (İnşaat Mühendisleri Odası) temsilciliklerini yürüttü. Mühendislik Web Sitesinde kısa bir dönem editör adaylığı yaptı. Proje Yönetimi üzerine kariyer hedefleyerek Mentor Proje Yönetimi A.Ş. de stajını yaptıktan sonra Temmuz 2017 de aynı projede çalışmaya başladı. DİNAMİKLER2018 proje ekibine dahil olmuş en genç üyelerdendir. 

Nuray TOMBAŞ

TEKNİK PROGRAM
Güngör KURTULUŞ
Güngör KURTULUŞ

Güngör KURTULUŞKredi Kayıt Bürosu

SPONSORLUK EKİP LİDERLİĞİ

Güngör Kurtuluş, 1982 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Edremit Lisesi’nde tamamladıktan sonra 2005 yılında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Matematik Bölümünden Lisans Derecesi, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme İktisadi Enstitüsü Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümünden Yüksek Lisans Derecesi ile mezun olmuştur.

Kariyerine 2009 yılında Şekerbank Proje Yönetim Ofisinde başlayan Güngör Kurtuluş, 2013 yılından itibaren Kredi Kayıt Bürosunda Proje ve Değişiklik Yöneticisi olarak kariyerine devam etmektedir.

Güngör KURTULUŞ

SPONSORLUK EKİP LİDERLİĞİ
Mustafa ÇAĞA
Mustafa ÇAĞA

Mustafa ÇAĞASTFA

SPONSORLUK

Mustafa Çağa 1982 yılında İzmir’ de doğdu. 2008 yılında Yaşar Üniversitesi Uluslararası Lojistik bölümünü tamamladı. Aynı dönemde, açık öğretim olarak okuduğu Anadolu Üniversitesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkileri bölümünden mezun oldu. Lise yıllarında part-time olarak çalışmakta olduğu YİMA Grup’ta 2008 yılında Satış Uzmanı olarak ilk profesyonel iş yaşamına adım attı. 2010 Mayıs’ ta askerlik hizmetini tamamladıktan sonra Sif (JCB) İş Makinaları’ nın İzmir Bölge Müdürlüğü’nde (STFA)  satış yetkilisi olarak yeni görevine başladı. 2011-2013 yıllarında Dokuz Eylül Üniversitesi’nde Uluslararası İşetme Master’ ını yaptı. ‘Open Innovation’ ve ‘Blue Ocean Strategy’ konularında çalışmaları olmuştur. Satış ve Pazarlama başlıklı bir çok alanda seminerler ve eğitimler vermiştir. 2012 -2014 yılları arasında Pazarlama Profesyonelleri Derneği’ yönetim Kurulu üyeliği yapmıştır. 2015 yılı Şubat ayında Sif İş Makineleri’ nde Teleskobik Yükleyiciler ve Endüstriyel Ürünler, Türkiye Ürün Müdürü olarak yeni görevine atanmıştır ve bu görevini başarı ile sürdürmektedir.

Mustafa ÇAĞA

SPONSORLUK
Esat GİRİT
Esat GİRİT

Esat GİRİT

SPONSORLUK

1981 yılında İstanbul doğumlu olan Esat Girit, 2005 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünde Lisans eğitimini tamamlamıştır. Kariyerine inşaat projelerinde saha mühendisi olarak başlayıp, kontrol mühendisi ve şantiye şefi gibi çeşitli görevler üstlenmiştir. 2011 den beri Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme Ve Yatırım A.Ş. DE Elektrik Mühendisi olarak kariyerine devam etmektedir.

Esat GİRİT

SPONSORLUK
Seda OKUMUŞ
Seda OKUMUŞ

Seda OKUMUŞEntegre Proje Yönetim

SPONSORLUK

Seda Okumuş, 1992 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Saint Joseph Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Sabancı Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde lisans eğitimine başladı. Üniversite hayatı boyuncu çeşitli kulüp ve sosyal sorumluluk projelerinde yer aldı. 2015 yılında mezun olduktan sonra Garanti Emeklilik’te Proje Yönetimi Ofisi’nde çalışma hayatına başladı. 2017 Mayıs ayından beri Entegre Proje Yönetim firmasında İş Geliştirme ve Pazarlama’dan sorumlu olarak kariyerine devam etmektedir.

Seda OKUMUŞ

SPONSORLUK
Ekin Su SAPMAZ
Ekin Su SAPMAZ

Ekin Su SAPMAZ

SPONSORLUK

3 Mart 1992 Ankara doğumlu Ekin Su Sapmaz, lisans eğitimini 2014 yılında TOBB Üniversitesi İşletme Bölümü’nde burslu olarak tamamlamıştır.  Lisans eğitimi sırasında Erasmus Değişim Programı ile Belçika’da Avrupa Birliği Projeleri’ne danışmanlık sunan Europe For Business firmasında üç ay süre ile Asistan Proje Yöneticisi olarak, Türkiye’de ise Arçelik ve Onok Okçuluk’ta toplamda yedi ay süre ile stajyer olarak görev almıştır. Lisans eğitimin ardından profesyonel iş hayatına Şubat 2015’te Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlük Perakende Yönetimi çatısı altında Pazarlama ve Koordinasyon Uzmanı rolü ile başlayan Ekin Su Sapmaz, görevine Yapı Kredi’de Ürün Yönetimi ve Pazarlama Uzmanı olarak devam etmektedir. 2016 yılında ise Galatasaray Üniversitesi Pazarlama İletişim Yönetimi Bölümü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Kendisi Nisan 2013’te Bülent Ecevit Üniversitesi “Benim Engelsiz Üniversitem” makale yarışmasında ve Kasım 2014’te “AtlasJet Jet Gibi Geçti” yarışması gezi yazısı kategorisinde birincilik, 2015 ve 2016 yıllarında ise üst üste iki kez Yapı Kredi Bankası “Evreka Fikir Geliştirme Yarışması”nda fikir şampiyonluğu kazanmış, Unicredit Hackathon ve Koç Holding Evreka2 Fikir Geliştirme Programları’nda fikir geliştirici olarak aktif rol oynamıştır. İngilizce, Fransızca ve başlangıç seviyesinde İspanyolca dillerini bilen Ekin Su Sapmaz, LÖSEV ve TEGV gönüllüsü olup, 2017 Ekim ayından itibaren de İPYD ve Dinamikler Kongresi Sponsorluk ekibi üyesidir. Kendisi gezi, dans, pul koleksiyonculuğu, deneme ve makale okur-yazarlığı ve tiyatro tutkunudur.

Ekin Su SAPMAZ

SPONSORLUK
Neşe TORUN
Neşe TORUN

Neşe TORUN

SPONSORLUK

Neşe Torun 1983 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini İstanbul Dede Korkut Anadolu Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Anadolu Üniversitesi İstatistik  Bölümünden mezun oldu. Üniversite hayatı boyuncu çeşitli araştırma projelerinde yer aldı. 2002 yılından beri çalışma hayatı içinde yer alan Neşe Torun, kısa zamanlı olarak, tekstil, bilgi işlem ve araştırma sektörlerinde çalıştı.

2008 yılında Akbank TAŞ Genel Müdürlüğünde profesyonel çalışma hayatına başladı. Halen Akbank, Mali Koordinasyon ve Uluslararası Raporlama Bölümünde yönetici olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda, 2013 yılından beri banka içi eğitmen olarak şubelere teknik eğitimler vermektedir.

Neşe TORUN

SPONSORLUK
Yıldır RAİFOĞLU
Yıldır RAİFOĞLU

Yıldır RAİFOĞLUS.U. Construction

İLETİŞİM VE SOSYAL AĞLAR EKİP LİDERİ

İnşaat Yüksek Mühendisidir. Hastane, sağlık tesisi, üniversite,  lüks konut, otel, iş merkezi ve AVM inşaatları ağırlıklı olmak üzere, Türkiye, Nijerya, Libya ve Lübnanda saha mühendisi, teknik ofis mühendisi & şefi, şantiye şefi, proje müdürü, operasyon müdürü, yönetim temsilcisi, teknik müdür, proje koordinatörü, genel koordinatör gibi farklı görevlerde bulunmuştur. Makedonya ve Gürcistanda, iş geliştirme amacı ile bulunmuş; hala bu ülkelerdeki inşaat yatırımları ve Libya, Nijerya başta olmak üzere, Afrika geneli inşaat  yatırımları ile ilgilenmektedir. İPYD, 2006 – 2007 Dönemi  Denetleme Kurulu Üyesi olarak görev yapmış; İnşaat Tasarım ve Gayrimenkul Geliştirme İlgi Grubu Başkanlığını ve “Sivil Toplum Örgütlerine AB Hibeleri Projesi”’nin Yöneticiliği yürütmüştür. 2008-2014 İPYD Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan  üyemiz, 2008-2014 İPYD İlgi Grupları & Etkinlikler’den sorumlu YK Üyesi olarak görev yapmış; halen İPYD’ ne destek vermekte ve 2007 yılından bu yana Risk Yönetimi İlgi Grubu Başkanlığını yürütmektedir. Dinamikler 2017 ve 2018 Kongrelerimiz 1. ve 2. İnşaat Çalıştayları hazırlık Ekibi üyesi, İnşaat AGILE ve İnşaat BIM Çalışma gruplarımızın üyesidir.  İPYD Dinamikler 2007, --- , 2018 Kongreleri hazırlık ekibinde görev almış; Dinamikler 2007 ve  2009 Kongreleri PY Yardımcılığını üstlenmiştir. Diğer STK lar; ULI Türkiye Gayrimenkul Yönetimi İlgi Grubu Çalıştay Komitesi ve Gayrimenkul Zirvesi hazırlık Ekibi üyesidir. Ayrıca  Feyziyeliler Işıklılar Derneği Sosyal Sorumluluk Komitesi’nin ve  FID Best Buddies projesinin de gönüllü üyesidir. 

Yıldır RAİFOĞLU

İLETİŞİM VE SOSYAL AĞLAR EKİP LİDERİ
Esra KALMAZ
Esra KALMAZ

Esra KALMAZYapıkredi

WEB SİTESİ LİDERLİĞİ

1990 yılı İstanbul doğumlu olan Esra Kalmaz, lisans eğitimini Bilişim Teknolojileri ve  Uluslararası İlişkiler disiplinlerinde tamamlamış olup, 2017 yılında işletme, iletişim ve pazarlama alanlarında da kendisini geliştirmek amacı ile yüksek lisans eğitimi almak üzere Bahçeşehir Üniversitesi MBA’e başlamıştır.

 Kendisi profesyonel iş yaşamına Comel İletişim' de Kurumsal Çözümler Danışmanı olarak başlamış olup, CRM alanında teknik gelişim fırsatı bulmuştur. Daha sonra ise Yapı Kredi Bankası CRM ekibinde üç yıl boyunca danışmanlık pozisyonunda görev almıştır. 2015 yılından bu yana Yapı Kredi Bankası SAP ekibinde Modül Danışmanı olarak görevine devam etmektedir. 2017 yılı itibariyle İPYD üyesi olmuştur, Dİnamikler ekibinde, Web Sitesi ekip lideri görevini üstlenmektedir.

Esra KALMAZ

WEB SİTESİ LİDERLİĞİ
Sibel ÖZEN
Sibel ÖZEN

Sibel ÖZEN

WEB SİTESİ

Sibel Özen, 1983 yılında İstanbul’da doğdu. Lise eğitimini Yedikule Süper Lisesi’nde tamamladıktan sonra, 2006 yılında Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Mezun olduğu tarihten itibaren Finans sektörlerinde yazılım uzmanı ve proje analisti olarak görevler almıştır. Kariyerinde sırasıyla; Veripark’a bağlı olarak Intertech ve Halkbank, Accor Services, Akbank şirketlerinde çalışmıştır. 2015 yılından itibaren Yapı Kredi Bankasında Proje Analisti olarak görev almaktadır.

Sibel ÖZEN

WEB SİTESİ
Ece KİBAR
Ece KİBAR

Ece KİBARYAPIKREDİ

WEB EKİBİ

Ece Kibar, 23 Nisan 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği bölümünde tamamlamıştır. Lisans eğitimi sırasında Erasmus Değişim Programı ile Avusturya’da Graz Teknik Üniversitesi’nde Computer Science bölümünde 1 yıl boyunca eğitim görmüştür.

Okul hayatı boyunca UNICEF, TEGV ve Nesin Matematik Köyü gibi kurumlarda sosyal sorumluluk projelerinde aktif olarak görev almıştır.

IBM ve Kibar Holding’de birer yıl boyunca stajyer olarak görev almıştır. Kariyer hayatına Yapı Kredi’de İş Analisti olarak başlamıştır.

 2017 Ekim ayından itibaren de İPYD ve Dinamikler Kongresi Sponsorluk ekibi üyesidir.

Ece KİBAR

WEB EKİBİ

Konuşmacılar 2018

Adem KUYUMCU

Adem KUYUMCU

Engelsiz Hayat Akademisi
Danışman, Eğitmen, Aktivist, Yazar
Sunum : Birlikte Bir Hayat Mümkün

detaylar
Ahu Mine GÜRAN

Ahu Mine GÜRAN

Tofaş Türk Otomobil Fabrikası A.Ş
Fiat Pazarlama İş Geliştirme Uzmanı
Sunum : Fiat Engelsiz Hareket Projesi

detaylar
Ali METİN

Ali METİN

İşitme Engelliler Futbol Milli Takım
Teknik Direktör
Sunum : Engelsiz Hayat Panel

detaylar
Alper BERBER

Alper BERBER

BrandNewGame Turkey
Oyunlaştırma Tasarımcısı
Sunum : İnsan Kaynaklı Sorunlar için Yenilikçi Yöntem Oyunlaştırma

detaylar
Burak GÖKÇE

Burak GÖKÇE

Yapı Merkezi
AR-GE Şefi
Sunum : Denizaltı Tünelciliğinde Başarılı Bir Örnek: Avrasya Tüneli

detaylar
Can POYRAZOĞLU

Can POYRAZOĞLU

uLouder
Kurucu Ortak
Sunum : Sıfırdan İki Milyona

detaylar
Cemil Şinasi TÜRÜN

Cemil Şinasi TÜRÜN

Defterhane
Kurucu Ortak
Sunum : Blockchain/ Panel

detaylar
Cengiz ARSLAN

Cengiz ARSLAN

YAPI KREDİ
CIO
Sunum : Dijitalleşme Çağında Proje Yönetimi

detaylar
Cengiz ULTAV

Cengiz ULTAV

VESTEL Ventures
TTGV Yönetim Kurulu Başkanı - Yönetim Kurulu Üyesi
Sunum : Inovasyon Dinamikleri

detaylar
Ceren ÇELİK ÇETİN

Ceren ÇELİK ÇETİN

bind-U Consulting
Girişimci
Sunum : Drama Yoluyla AGILE Rol Değişimi

detaylar
Cihangir ERTABAN

Cihangir ERTABAN

Turkcell Teknoloji
Çevik Koç
Sunum : Uzayda Agile Başkadır.

detaylar
Demirhan ERİM

Demirhan ERİM

uLouder
Kurucu Ortak
Sunum : Sıfırdan İki Milyona

detaylar
Emrah YAYICI

Emrah YAYICI

@UXservices, @BA-Works, @Keytorc @ArtBizTech
Yönetici Ortak
Sunum : Design Thinking ile İnovasyon, Müşteri Odaklılık ve Dijitalleşme

detaylar
Engin ÇALLI

Engin ÇALLI

Turkcell
Çevik Koç
Sunum : Uzayda Agile Başkadır.

detaylar
Ergin ARIOĞLU

Ergin ARIOĞLU

Yapı Merkezi
AR-GE Koordinatörü
Sunum : Denizaltı Tünelciliğinde Başarılı Bir Örnek: Avrasya Tüneli

detaylar
 Gökhan YILDIRIM

Gökhan YILDIRIM

WSEIN
Başkan
Sunum : Sürdürülebilirlik ve Şehirler

detaylar
Gürdal ERTEK

Gürdal ERTEK

Abu Dhabi Üniversitesi
Doç. Dr.
Sunum : Büyük veri, yapay zeka, veri madenciliği, iş analitiği. Bu kavramlar arasındaki benzerlik ve farklar nelerdir?

detaylar
Hasan KURTULUŞ

Hasan KURTULUŞ

Copyrobo
Kurucu Ortak, CEO
Sunum : Blokzinciri: Birey, işletme ve ülkeler için Global Kayıt Birliğine üye olma fırsatı

detaylar
Kazım Gökhan ELGİN

Kazım Gökhan ELGİN

İstanbul Proje Koordinasyon Birimi
Kurucu Direktör
Sunum : Afet Koordinasyon

detaylar
Kemal ÖZDEMİR

Kemal ÖZDEMİR

Engelli Sporcu
Engelsiz Düşünme Uzmanı GİS Mentoru
Sunum :

detaylar
Melih SAKARYA

Melih SAKARYA

Saha Bilgi Teknolojileri
Kurucu ve CEO
Sunum : Çevik Süreçlerde Test Otomasyon Çözümleri

detaylar
Mustafa DÖNMEZ

Mustafa DÖNMEZ

Akbank T.A.Ş.
Bilgi Teknolojileri – Program Yönetimi Müdürü
Sunum : 15 Yıllık PMP den 15 Proje YönetimTavsiyesi

detaylar
Önder HAYDAROĞLU

Önder HAYDAROĞLU

YAPI KREDİ
Süreç ve Program Yönetimi Grup Direktörü
Sunum : Planlamanın Gücü

detaylar
Özkan ZERE

Özkan ZERE

Meander Consulting
Kurucu Ortak
Sunum :

detaylar
Özlem VİDİN ENGİNDENİZ

Özlem VİDİN ENGİNDENİZ

Mercedes-Benz Türk A.Ş
Daimler Küresel IT Çözümleri Merkezi Direktörü
Sunum : Sanal Takımlarla Uluslararası Projeleri Yönetmek

detaylar
Pınar EMİRDAĞ

Pınar EMİRDAĞ

State Street
CEO
Sunum : Blockchain/ Panel

detaylar
Ramazan KUNDUZ

Ramazan KUNDUZ


Görme Engelli Milli Futbolcu
Sunum :

detaylar
Safa HAKTANIR

Safa HAKTANIR

EOH International
Türkiye Genel Müdürü
Sunum : SAP Projeleri Yönetimi

detaylar
Selami GUREL

Selami GUREL

ENG METAL YAPI İnş.Taahh. San. Dış. Tic. A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı
Sunum : Mega Yapılar Deneyimleri

detaylar
Semen CİRİT ARSLAN

Semen CİRİT ARSLAN

NETAŞ
Agile Release Manager, TPM, Agile Coach
Sunum : Drama Yoluyla AGILE Rol Değişimi

detaylar
Serkan Kağan ÇELİK

Serkan Kağan ÇELİK

Mentornity
Kurucu Ortak
Sunum : Kurumsal Mentorluk ve Gelişim Programlarında Teknoloji

detaylar
Simon ORRELL

Simon ORRELL

Snow Dolphin Inc.
Head Coach
Sunum :

detaylar
Sinan CANAN

Sinan CANAN

Açık Beyin Eğitim ve Danışmanlık

Sunum :

detaylar
Şule YÜCEBIYIK

Şule YÜCEBIYIK

Borusan Holding
Kurumsal İletişim Direktörü
Sunum :

detaylar
Uygar ÖZESMİ

Uygar ÖZESMİ

Good4Trust.org
Kurucu ve Kışkırtıcı
Sunum : Bir Sosyal Girişim Hikayesi: Good4Trust.org ile Türetim Ekonomisi

detaylar
Uğur SÖNMEZ

Uğur SÖNMEZ

Intranet Bilgi Sistemleri
İş Analisti
Sunum : Drama Yoluyla AGILE

detaylar
Uygar DOYURAN

Uygar DOYURAN

GE Digital
Genel Müdür
Sunum : Sanayide Dijital Dönüşüm ile Gelen Fırsatlar

detaylar
Ümit HELVA

Ümit HELVA

Turkcell
Gelir Yönetimi Çözümleri Direktörü
Sunum : BLOCKCHAIN The Technology of Trust

detaylar
Vedat AKGİRAY

Vedat AKGİRAY

Boğaziçi Üniversitesi
Finans Profesörü ve Kurumsal Yönetim Merkezi Direktörü
Sunum : Blockchain/ Panel

detaylar
Vedat EROL

Vedat EROL

As Leader, Liderlik Okulu
Kurucu, Genel Müdür
Sunum :

detaylar
Yiğit ARSLAN

Yiğit ARSLAN

bind-U Consulting
Agile Coach
Sunum : Drama Yoluyla AGILE Rol Değişimi

detaylar

Duyurular

KONGRE KONUŞMACILARI

KONGRE KONUŞMACILARI

KONGRE KONUŞMACILARI Kayıt 25

detaylar
KONGRE KONUŞMACILARI

KONGRE KONUŞMACILARI

KONGRE SPONSORLARI

KONGRE SPONSORLARI

KONGRE SPONSORLARI Kayıt 25

detaylar
KONGRE SPONSORLARI

KONGRE SPONSORLARI

DİNAMİKLER 2018 WORKSHOP

DİNAMİKLER 2018 WORKSHOP

DİNAMİKLER 2018 WORKSHOP Kayıt 25

detaylar
DİNAMİKLER 2018 WORKSHOP

DİNAMİKLER 2018 WORKSHOP

KONGREDEKİ YERİNİZİ ALIN

KONGREDEKİ YERİNİZİ ALIN

KONGREDEKİ YERİNİZİ ALIN Kayıt 25

detaylar
KONGREDEKİ YERİNİZİ ALIN

KONGREDEKİ YERİNİZİ ALIN

ZİRVEDEKİ YERİNİZİ ALIN

ZİRVEDEKİ YERİNİZİ ALIN

ZİRVEDEKİ YERİNİZİ ALIN Kayıt 25

detaylar
ZİRVEDEKİ YERİNİZİ ALIN

ZİRVEDEKİ YERİNİZİ ALIN

KONUŞMACI BAŞVURU FORMU

KONUŞMACI BAŞVURU FORMU

KONUŞMACI BAŞVURU FORMU Kayıt 25

detaylar
KONUŞMACI BAŞVURU FORMU

KONUŞMACI BAŞVURU FORMU

Konuşmacı Başvuru Formu için tıklayınız.

Size Ulaşmamızı İstermisiniz ?

PLATİN SPONSOR

Yapıkredi

GÜMÜŞ SPONSOR

Mercedes-Benz

BRONZ SPONSOR

ACM
İşte
LİNKTERA

İLETİŞİM SPONSORLARI

1InsaatveDanismanlik
Forum Makina
ÇÖZÜM PARK
MENTORNITY
SCTURKEY

HİZMET SPONSORLARI

Mirsis

DESTEKLEYEN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI

İşitme Engelliler ve Aileleri Derneği
Mekatronik MD
DSTK-PMI
pyd
DSTK-UPYE
Türkiye Bilişim Derneği

DESTEKLEYEN ÖZEL SEKTÖR KURULUŞLARI

optimist_yayinlari
TOFAS - FİAT

18

KONGRE

5.400

KATILIMCI

216

Saat Sunum

630

KONUŞMACI

Geçmiş Kongreler

18.Proje Yönetimi Kongresi

18.Proje Yönetimi Kongresi

14 - 15 Nisan 2017   Hilton Kozyatağı

Proje Yönetimi

Web sitesi için tıklayınız
17.Proje Yönetimi Kongresi

17.Proje Yönetimi Kongresi

14 - 15 Nisan 2016   Hilton Kozyatağı

Proje Yönetimi

Web sitesi için tıklayınız Program için tıklayınız
16.Proje Yönetimi Kongresi

16.Proje Yönetimi Kongresi

16 - 17 Nisan 2015   Hilton Kozyatağı

Geleceğimiz Projeler

Web sitesi için tıklayınız Program için tıklayınız
15.Proje Yönetimi Kongresi

15.Proje Yönetimi Kongresi

11 - 12 Nisan 2014   Maslak Sheraton

Geleceğimiz Projeler

Web sitesi için tıklayınız Program için tıklayınız
14.Proje Yönetimi Kongresi

14.Proje Yönetimi Kongresi

11 - 12 Nisan 2013   Maslak Sheraton

Az ile çoğu yapmalıyız

Web sitesi için tıklayınız Program için tıklayınız
13.Proje Yönetimi Kongresi

13.Proje Yönetimi Kongresi

06 - 07 Nisan 2012   Maslak Sheraton

Proje Yönetiminde Farklı Çözümler

Web sitesi için tıklayınız
12.Proje Yönetimi Kongresi

12.Proje Yönetimi Kongresi

01 - 02 Nisan 2011   Swissôtel The Bosphorus

Çok Uluslu Projeler

Web sitesi için tıklayınız Program için tıklayınız
11.Proje Yönetimi Kongresi

11.Proje Yönetimi Kongresi

02 - 03 Nisan 2010   Ceylan Intercontinental Otel

Öğrenilmiş Dersler

Program için tıklayınız
10.Proje Yönetimi Kongresi

10.Proje Yönetimi Kongresi

10 - 11 Nisan 2009   The Marmara Hotel İstanbul

21.Yüzyıl'da Projelerle Yönetim

Program için tıklayınız
9.Proje Yönetimi Kongresi

9.Proje Yönetimi Kongresi

4 - 5 Nisan 2008   The Marmara Hotel İstanbul

Proje Performans Yönetimi

Program için tıklayınız
8.Proje Yönetimi Kongresi

8.Proje Yönetimi Kongresi

13 - 14 Nisan 2007   Kadir Has Üniversitesi İstanbul

Yatırım ve Risk Yönetimi

Program için tıklayınız
7.Proje Yönetimi Kongresi

7.Proje Yönetimi Kongresi

7 - 8 Nisan 2006   İstanbul Teknik Üniversitesi

Yenilikçilik Girişimcilik ve Finans

Program için tıklayınız
6.Proje Yönetimi Kongresi

6.Proje Yönetimi Kongresi

8 - 9 Nisan 2004   Yıldız Teknik Üniversitesi İstanbul

Proje Bazlı Organizasyon ve Proje Yönetim Ofisleri

Program için tıklayınız
5.Proje Yönetimi Kongresi

5.Proje Yönetimi Kongresi

3 - 4 Nisan 2003   Ceylan Intercontinental Hotel İstanbul

 

Program için tıklayınız
4.Proje Yönetimi Kongresi

4.Proje Yönetimi Kongresi

4 - 5 Nisan 2002   The Marmara Hotel İstanbul

Proje Yönetimi

Program için tıklayınız
3.Proje Yönetimi Kongresi

3.Proje Yönetimi Kongresi

12 - 13 Nisan 2001   Lütfi Kırdar Kongre Merkezi İstanbul

2.Proje Yönetimi Kongresi

2.Proje Yönetimi Kongresi

7 Nisan 2000   Crowne Plaza, Ataköy İstanbul

Projeler Dünyası: Deneyimler ve Beklentiler

1.Proje Yönetimi Kongresi

1.Proje Yönetimi Kongresi

29 - 30 Nisan 1999  

 

Dinamikler